FFP3 NR D hárompaneles, szelepes pormaszk (20 db) SupAir MO23385
Ár:18 214 Ft (20 db)
Nettó 14 342 Ft + ÁFA
Betöltés
Külső raktáron, szállítási idő: 3-4 munkanapGLS szállítás: bruttó 3175 Ft (50 000 Ft felett ingyenes), szaküzletünkben az átvétel díjtalan.Árak és készlet frissítve: 2026. 06. 20.
Supair 23385 FFP3 NR D szelepes részecskeszűrő maszk; alacsony légzési ellenállás, eltömődés nélküli, hosszabb idejű használhatóság; a korszerű, 3-paneles forma magasabb komfortérzetet biztosít, lehetővé teszi a legjobb illeszkedést még az arc mozgása esetén is; csökkentett páraképződés (a szelep nélküli változatnál is); védőszemüveg kompatibilitás; anti-allergén alapanyagok; minden darab külön csomagolva; mérgek kategóriájába sorolt szilárd és folyékony részecskék ellen (pl. króm, mangán, nikkel, kadmium, platina, sztrichnin, enzimek, vírusok, gyógyszergyártás, elem és akkumulátor feldolgozás); puha, polietilén habból készült belső orr- és arcrész, megerősített, formázható poliészter orrcsipesz; külső polipropilén (SMS), belső puha polipropilén (SMS) réteg, elektrosztatikus polipropilén (MB) közszűrő; felhelyezés két rugalmas, latex mentes pánttal; névleges védelmi tényező: 50 x EH (egészségügyi határérték); 23385: kilégzést segítő szeleppel; Súly: 18g; EU szabvány: EN149:2001 + A1:2009.
Amennyiben itt adod le a rendelésed, akkor ezek az árak érvényesek! A képek illusztrációs célt szolgálnak, a tömeges feldolgozás miatt a termék valós megjelenése kis mértékben - de a termék alapvető funkcióját nem érintő módon - eltérhet! A gyártók a termékek tulajdonságait bármikor, előzetes bejelentés nélkül megváltoztathatják. Mindent megteszünk, hogy az adatok naprakészek legyenek, de változásért, nyomdai hibákért nem tudunk felelősséget vállalni! A színek tájékoztató jellegűek, megjelenésük az általad használt kijelzőtől is függ!
Ha hibát találtál vagy több infóra van szükséged klikkelj ide!
Ha nincs időd írni, csak nyomd meg a gombot! Átnézzük az oldalt! Ha szeretnél visszajelzést, vagy kérdésed van, akkor add meg elérhetőséged! Mindenképpen köszönjük szépen! :)